Колаборант Стремоусов «поїхав на концерт до Кобзона»: загинув у ДТП

Заступник голови адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов загинув у ДТП. Про це повідомляє Telegram-канал Readovka. Наразі офіційного підтвердження його загибелі немає.

За даними каналу, Стремоусов загинув дві години тому. У нього залишилися дружина та двоє дітей. При цьому інформацію про загибель заступника голови адміністрації Херсонської області також підтверджує український блогер Юрій Шарій.

Також дані про загибель Стремоусова з’явилися в Telegram-каналі Wargonzo з посиланням на його особистого водія. За його даними, чиновник загинув в аварії під Генічевськом.

Повідомлення про смерть заступника голови Херсонської області в коментарі «Інтерфаксу» підтвердила керівник некомерційної організації «Добро миру—Волонтери Криму» Валерія Петрусевич.

Прес-секретар глави регіону у розмові з ТАРС також повідомив, що дані про загибель Стремоусова відповідає дійсності.

Останній допис у своєму Telegram-каналі Стремоусов опублікував сьогодні о 08:48. Він повідомив, що ситуація в регіоні перебуває під повним контролем російських військових, усі спроби ЗСУ здійснювати атаки в цьому напрямку не призводять до результату.

Заступнику голови Херсонської області було 46 років.